O nas

Domek pod Howyzem tworzą cztery niezależne apartamenty – dwa na parterze, dwa na piętrze.

  • apartament nr 1 – 4 osobowy – na parterze  pokój z jednym podwójnym łóżkiem, wyjście na taras, mały, osobny pokój dziecinny z piętrowym łóżkiem, łazienka z prysznicem z hydromasażem, ręczniki i suszarką do włosów, na wyposażeniu pokoju są: TV LCD, w aneksie kuchennym przy pokoju: kuchenka indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, sztućce, zastawa i naczynia kuchenne.
  • apartament nr 2 – 6 osobowy – na piętrze - pokój z jednym łóżkiem podwójnym, wyjście na balkon, osobny pokój dziecinny z łóżkiem podwójnym i wyjściem na balkon, na antresoli miejsce do spania dla 2 osób, łazienka z prysznicem z hydromasażem, ręczniki i suszarką do włosów, na wyposażeniu pokoju są: TV LCD, w aneksie kuchennym przy pokoju: kuchenka indukcyjna, lodówka, sztućce, zastawa i naczynia kuchenne.
  • apartament nr 3 5 osobowy – na parterze - pokój z jednym łóżkiem podwójnym oraz rozkładana pojedyncza sofa , wyjściem na taras, osobny pokój dziecinny z piętrowym łóżkiem, łazienka z prysznicem z hydromasażem, ręczniki i suszarką do włosów, na wyposażeniu pokoju są: TV LCD, w aneksie kuchennym przy pokoju: kuchenka indukcyjna, lodówka, sztućce, zastawa i naczynia kuchenne.
  • apartament nr 4  – 6 osobowy – na piętrze typu studio - pokój z jednym łóżkiem podwójnym i rozkładaną kanapą, wyjście na balkon, na antresoli miejsce do spania dla 2 osób, łazienka z prysznicem z hydromasażem, ręczniki i suszarką do włosów,na wyposażeniu pokoju są: TV LCD, w aneksie kuchennym przy pokoju: kuchenka indukcyjna, lodówka, sztućce, zastawa i naczynia kuchenne.

W domku na dolnym poziomie znajduje się duża sala tzw. Niebieska Izba - pomieszczenie dla ok. 20 osób, w której można przygotować sobie posiłek, odpocząć, pobyć razem przy kominku, upiec np. pizzę w piecu chlebowym. Znajdują się tu: aneks kuchenny (lodówka, sztućce, czajnik, toster, zastawa i naczynia kuchenne), kominek, piec kuchenny tradycyjny opalany drewnem, piec chlebowy (np. do przygotowania chleba), dwa stoły z ławami dla ok. 20 osób. W domku zainstalowane są: czujki dymu, czujki czadu i system alarmowy, sieć WIFI na calym obiekcie. Teren wokół domu jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Na terenie domku obowiązuje zakaz palenia.